Motor pokonany. Orlęta Spomlek Radzyń – Motor Lublin 2 : 1 .

Jedenasta kolejka spotkań w trzeciej lidze grupa lubelsko-podkarpacka zakończyła się pomyślnie dla drużyny Orląt. Radzyńska drużyna rozegrała najlepszy mecz w rundzie jesiennej i pokonała  zespół ze stolicy województwa. Spotkanie rozpoczęło się od wyrażnej przewagi zespołu trenera Damiana Panka. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego Tomasz Tymosiak mógł otworzyć wynik meczu , strzelił niecelnie. Szczególnie aktywny w początkowym okresie gry był Marek Leszkiewicz,  swoimi dośrodkowaniami stwarzał zagrożenie pod bramką rywala.

Wyraźną przewagę Orlęta potwierdziły w 21 minucie. Dokładne podanie od Rafała Borysiuka otrzymał Adison Pereira i  nie dając żadnych szans Pawłowi Lipcowi umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki zawodnicy Motoru obudzili się i przeprowadzili kilka akcji ofensywnych. Pierwszy celny strzał na bramkę gospodarzy zakończył się zdobyciem gola w 27 minucie przez Piotra Piekarskiego. Stracona bramka wpłynęła deprymująco na zawodników gospodarzy , kilka minut trwała konsternacja i Motor zdominował Orlęta. Nie trwało to zbyt długo, gospodarze uporządkowali grę i do końca pierwszej połowy toczyła się wyrównana walka. Po rozpoczęciu drugiej połowy Orlęta powinny prowadzić  .  Piotrek Zmorzyński dośrodkował, piłka trafiła do zamykającego akcję Konrada Króla , który będąc sam na sam z bramką w odległości sześciu metrów, strzelił nad poprzeczką. W drugiej połowie zaznaczyła się przewaga gospodarzy.Wynik mogli podwyższyć Piotrek Zmorzyński i Adison Pereira. Co się odwlecze to nie uciecze. W myśl tego powiedzenia w 76 minucie Adi idealnie wypuścił sam na sam z Pawłem Lipcem, Tomka Tymosiaka i po bardzo dokładnym strzale Orlęta prowadziły 2 : 1. W doliczonym czasie gry Motorowcy rzucili się do ataku , wyniku nie potrafili jednak zmienić. Kluczem do pokonania  drużyny gości okazały się bardzo dokładne podania, spokój  w obronie oraz wyjątkowa motywacja zawodników Orląt.  Zespół Motoru grał poprawnie ale poprawnie to zbyt mało na bardzo dobrą grę gospodarzy.Cała radzyńska drużyna grała bardzo dobrze, wyróżnić jednak należy” ojca” bramek Adisona Pereirę , powracającego do formy Tomka Tymosiaka, który wspólnie z Rafałem Borysiukiem opanowali środek boiska.

Orlęta Spomlek Radzyń – Motor Lublin 2 : 1.

Bramki: dla Orląt – Adison Pereira w 21 minucie, Tomasz Tymosiak w 76 minucie,  dla Motoru – Piotr  Piekarski w 27 minucie.

Składy drużyn: Orlęta – Adam Wasiluk – Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Marek Leszkiewicz ( 65' Łukasz Ebert ), Tomasz Tymosiak, Rafał Borysiuk, Piotr Zmorzyński (84' Patryk Szymala), Konrad Król ( 77' Witalij Melnychuk), Arkadiusz Kot, Adison Pereira ( 90' Dariusz Ptaszyński).

Motor: Paweł Lipiec – Dawid Ptaszyński, Piotr Piekarski, Kamil Stachyra, Damian Falisiewicz, Krystian Mroczek (46' Konrad Gąsiorowski), Rafał Król, Jakub Kosiarczyk, Mateusz Majewski(67' Kamil Wolski), Marcin Świech, Paweł Myśliwiecki (60' Paweł Jabkowski).

Żółte kartki: Orlęta- Adam Wasiluk( 90'), Paweł Komar(43' i 86') w konsekwencji czerwona,

Motor- Paweł Myśliwiecki (23').

Sędziowie:Pan Arkadiusz Łaszkiewicz-sędzia główny, Panowie - Rafał Łyś i Mariusz Skiba – sędziowie asystenci -  wszyscy KS Zamość.