ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta przetestują pogromcę lidera

Udostępnij

Najbliższy rywal naszej drużyny Hetman Żółkiewka, z  którym przyjdzie spotkać się Orlętom w trzynastej kolejce rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie lubelsko-podkarpackej w ostatnią niedzielę pokonał dotychczasowego lidera Stal Rzeszów 1 : 0. Spotkanie rozegrano w Żółkiewce , Stal  przeważała, ale bramka zdobyta przez Damiana Kopruchę  18 minucie dała zwycięstwo gospodarzom. Tak więc Orlętom przyjdzie sprawdzić, czy jest to jednorazowy wybryk beniaminka, czy  wzrost formy podopiecznych trenera Waldemara Wiatra

Drużyna Hetmana Żółkiewka nie posiada w składzie znanych nazwisk, kilku zawodników grało w Motorze Lublin . Najgroźniejszy strzelec , zdobywca 9 bramek z 13 strzelonych przez cały zespół Damian Koprucha jest wychowankiem klubu. Wydaje się , iż przydzielenie „plastra” najlepszemu snajperowi  powinno ograniczyć zagrożenie ze strony rywala. Pozostaje jeszcze sprawa strzelania bramek przez drużynę Orląt. Mamy dwóch dobrych napastników ,którzy przy słabej obronie gości (najwięcej straconych bramek) nie powinni  mieć problemów z umieszczaniem futbolówki w odpowiednim miejscu. Jednego beniaminka drużyna trenera  Damiana Panka odesłała do Wólki z pokaźnym bagażem bramek, czas drugiemu pokazać” miejsce w szeregu”. Zespół z Żółkiewki w poprzednim sezonie awansował do III ligi po zajęciu pierwszego miejsca w IV lidze lubelskiej, zdobyawjąc w 30 spotkaniach 62 punkty, bramki 70 – 30. W obecnym sezonie drużyna beniaminka zajmuje w lidze 17 miejsce, zdobyła 10 punktów, bramki 13 – 29. Wyniki Hetmana Żółkiewka w dotychczasowych meczach : Hetman Ż.- JKS Jarosław- 0:2,Tomasovia-Hetman Ż-.6:3 (bramki dla Hetmana Damian Koprucha-2, Piotr Joniec-samobójcza), Hetman Ż.-Resovia 1:1(bramka D. Koprucha),Chełmianka-Hetman Ż.1:1 (bramka-D. Koprucha), Hetman Ż.-Wólczanka W. P. 2:4(bramki D. Koprucha-dwie), Izolator Boguchwała-Hetman Ż.1:2 (bramki-D.Koprucha, Karol Lewczuk), Hetman Ż.-Motor 0:0, Stal Kraśnik-Hetman Ż.5:0, Hetman Ż.-Avia 1:4 (bramka Daniel Chariasz), Hetman Ż.-Podlasie B.P.1:1 (bramka D. Chariasz), Orzeł Przeworsk-Hetman Ż.4:1 (bramka D. Koprucha), Hetman Ż.-Stal Rzeszów 1:0  (bramka D. Koprucha) . Niedzielny mecz będzie pierwszym pojedynkiem pomiędzy drużynami Hetmana Żółkiewka i Orlętami Radzyń. Żółkiewka  to miejscowość w województwie lubelskim, powiat krasnostawski, licząca około 800 mieszkańców. Odległość  od Radzynia 126 kilometrów. Gminny Klub Sportowy Hetman Żółkiewka założono w 1970 roku.Barwy klubowe niebiesko-białe. Mecze rozgrywane są na stadionie  w Żółkiewce o pojemności 1000 miejsc, w tym około 400 siedzących. Wymiary boiska 100m X 57m. Prezesem Zarządu jest Pan Marian Kwapisz, drużynę seniorów trenuje Pan Waldemar Wiater.

Kibiców zapraszamy na stadion w Radzyniu dnia 19.10.2014r. godzina 14.oo.

Relację tekstową na żywo rozpoczniemy około godziny 13.50.

                                                                                                               Adam Kułak

Komentarze   

-2 #7 RE: Orlęta przetestują pogromcę liderawidz 2014-10-19 22:40
Cytuję redaktor:
Orlęta przetestują... do widz.W Motorze grali Artur Sadowski lata 2006-2010, Sebastian Ciołek 2008-2010, Karol Lewczuk grał w Motorze jako junior -trzech to jest kilku?
Adam Kułak

a teraz może bys policzyl ilu gralo w Lubliniance? blisko polowa pewnie by ci wyszla?a sprawdziles może jeszcze historie mlodzikow i trampkarzy?
Cytować
+2 #6 odpowiedźredaktor 2014-10-19 20:49
Przetestują pogromcę... Do Wojtasa – To nie jest brak szacunku do przeciwnika a , jak się okazało nieudolna próba zdopingowania drużyny Orląt Radzyń. Zapewniam Pana Wojtasa, że jako kibic szanuję wysiłek włożony przez każdą drużynę w treningi i mecze.
Adam Kułak
Cytować
-3 #5 skandalwidz 2014-10-19 20:38
Nie no to, co pismak dał... to skandal!!!! "Kilku zawodnikow Żółkiewki gralo w Motorze Lublin"żenada"! !!! Może raczej Lubliniance? ale skoro to nie ma różnicy to może być również, że Orlęta Łuków i Radzyń to to samo?
Cytować
0 #4 do widzaredaktor 2014-10-19 19:43
Orlęta przetestują... do widz.W Motorze grali Artur Sadowski lata 2006-2010, Sebastian Ciołek 2008-2010, Karol Lewczuk grał w Motorze jako junior -trzech to jest kilku?
Adam Kułak
Cytować
+5 #3 kurs prawie 4gracz 2014-10-19 15:56
Kto gra w STS-ie z naszego klubu? Łatwo sprawdzić.
Cytować
0 #2 RE: Orlęta przetestują pogromcę liderawojtas 2014-10-19 11:44
panie Kułak, tak ogólnie - trochę więcej szacunku do przeciwników w tych "artykułach".
Cytować
+2 #1 Okiem kibicaJasiek Kiwka 2014-10-18 21:09
Wygląda na to,że testowanie Hetmana wypadnie dla niego
niekorzystnie i zakończy się gradem strzelonych bramek
przez Orlęta.Tak miało być również w meczu ze Stalą,której
kibice byli pewni strzelenia więcej niż 10 goli.Życie jest pełne
niespodzianek i nie zdziwię się jeżeli Koprucha mecz zagra
na obronie a plaster to możecie sobie do d..y przykleić.
Nie rozpisując się zbyt obszernie-czas na porażkę Orląt na
własnych śmieciach lub kolejny remis!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem