W  piętnastej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi Orlęta na własnym boisku pokonały drużynę Orła Przeworsk 3 : 1. Spotkanie rozpoczęło się od wyraźnej przewagi radzyńskiego zespołu. Okazje do strzelenia bramki w tym okresie mają Adison Pereira i Piotr Zmorzyński. Rafał Borysiuk w 8 minucie z rzutu wolnego trafia w słupek bramki gości. Pierwszą groźną akcję zawodnicy Orła przeprowadzają w 11 minucie, Adam Wasiluk w okolicy linii pola karnego nogami wybija piłkę przed nadbiegającym Pawłem Piątkiem.

Niezłych okazji do zdobycia bramki dla Przeworska po kontratakach nie wykorzystują Paweł Zięba i Patryk Szewc. Jednak na boisku wyraźną przewagę mają podopieczni trenera Damiana Panka. Paweł Komar i dwukrotnie Adison Pereira nie strzelają bramek pomimo dogodnych sytuacji. W 30 minucie Adison Pereira podaje głową, a Tomasz Tymosiak z około jednego metra wpycha piłkę do bramki Daniela Furtaka. Po zdobyciu gola Orlęta nie zwalniają tempa gry, bliscy podwyższenia wyniku są Patryk Szymala i Paweł Komar. Po przerwie Orzeł mógł wyrównać ale Patryk Szewc mając doskonałą sytuację w odległości 10 metrów od bramki gospodarzy nie trafia w piłkę. W 51 minucie Orlęta przeprowadzają kontratak, piłka po główce Adisona Pereiry po odbiciu się od słupka, odbija się również od bramkarza gości i wpada do siatki. Paweł Komar w 53 minucie nie atakowany  przez nikogo z ośmiu metrów strzela minimalnie obok słupka bramki Furtaka. Rafał Borysiuk w 64 minucie otrzymuje piłkę przy linii środkowej , przeprowadza indywidualną akcję prawą stroną boiska i strzałem w długi róg nie daje żadnych szans bramkarzowi Orła. Zawodnicy gospodarzy seryjnie marnują okazje do podwyższenia wyniku. Tymosiak, Adison, Król, Łotys i Kula nie potrafią pokonać bramkarza gości. W doliczonym czasie gry piłkę na 35 metrze od bramki gospodarzy otrzymuje Paweł Piątek , przy biernej postawie obrońców Orląt podciąga do 12 metra i zdobywa honorowego gola. Poziom spotkania w wykonaniu obu drużyn był zadowalający. Zawodnicy Przeworska pomimo osłabienia składu ( słowa trenera Orła ) nie przyjechali przegrać, prowadzili otwartą grę i nie murowali bramki. W drużynie trenera Grzegorza Sitka wyróżniał się waleczny i dobry technicznie Patryk Szewc .Cały radzyński zespół zagrał na dobrym poziomie, wygrana Orląt zasłużona. Należy odnotować debiut w trzeciej lidze juniora Orląt Dominika Kuli, który podobnie , jak debiutujący  wcześniej, młodszy o rok Krystian Łotys mogli wpisać się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.

Orlęta Spomlek Radzyń – Orzeł Przeworsk 3 : 1.

Strzelcy bramek – Orlęta- Tomasz Tymosiak 30',Adison Pereira 51', Rafał Borysiuk 64'.

Orzeł - Paweł Piątek 94'.

Składy drużyn; Orlęta – Adam Wasiluk – Marek Leszkiewicz, Wojciech Jakubiec, Adrian Zarzecki, Paweł Komar, Rafał Borysiuk, Arkadiusz Kot (68' Krystian Łotys ), Tomasz Tymosiak, Piotr Zmorzyński ( 77' Dominik Kula ), Patryk Szymala ( 62' Konrad Król ), Adison Pereira ( 80' Witalij Melnychuk ).

Orzeł – Daniel Furtak - Krzysztof Sierżęga, Arkadiusz Guzior, Mateusz Skała, Michał Słysz ( 80' Artur Gurak ), Karol Flak, Krystian Buszta ( 63' Dawid Czyrny ), Paweł Zięba, Paweł Piątek, Patryk Szewc, Tomasz Walat.

Żółte kartki; Orlęta – Konrad Król 63', Adrian Zarzecki 90'.  Orzeł – Karol Flak 55'.

Sędziowie : Pan Piotr Kozłowski – sędzia główny: Panowie Rafał Reszka i Łukasz Szczołko – sędziowie asystenci – wszyscy Kolegium Sędziów Lublin.