ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Z Tomasovią w roli faworyta.

Udostępnij

W przedświąteczną sobotę 04.04.2015r o godzinie 14.oo, na własnym boisku radzyńskie Orlęta gościć będą drużynę Tomasowii Tomaszów Lubelski. Podopieczni trenera Jana Złomańczuka początek rundy wiosennej mają nieudany. Wyjazdowe porażki z Podlasiem Biała Podlaska  i Orłem Przeworsk po 1 : 0, oraz remis 0:0 u siebie ze Stalą Rzeszów sugerują ,że faworytem spotkania w Radzyniu będą gospodarze.

Podstawą do takich przewidywań jest bardzo dobry start drużyny trenera Damiana Panka w rundzie wiosennej oraz spokojna i poukładana gra radzyńskiego zespołu. Dowodem na zaufanie trenera w umiejętności swoich podopiecznych niech będą słowa Damiana Panka powiedziane przed meczem w Jarosławiu cytuję „jest tak zimno, że chyba nie wyjdę z autobusu, chłopaki i tak wiedzą co mają robić”.

Podczas przerwy zimowej z drużyny Tomasowii do Victorii Łukowa przeszedł Tomasz Kłos. Do drużyny wrócił ze Sparty Wożuczyn doświadczony pomocnik Ireneusz Baran . Po jesiennej rundzie ze Stali Mielec wrócił  junior Przemysław Orzechowski. W zespole tomaszowskim grają znani z występów w Orlętach Mateusz Bojarczuk i Bartłomiej Byś . Najwięcej bramek dla swojej drużyny zdobyli Patryk Słotwiński -5, Michał Skiba i Marcin Żurawski po 3. Na jesieni nasza drużyna pomimo wyraźnej przewagi zremisowała na boisku w Tomaszowie 0 : 0.  W sezonie 2013/2014 w Tomaszowie Orlęta wygrały po bramkach Wojciecha Hołoweńko i Piotra Zmorzyńskiego 2 : 0, w Radzyniu był remis 1 : 1, bramka dla Orląt Jewhenij Chorolskij . Radzyńscy sympatycy Orląt  liczą na świąteczny prezent od swojej drużyny w postaci trzech punktów.

 

Zapraszamy na stadion i  relację tekstową [LINK].

                                                                                                       Adam Kułak

Komentarze   

+5 #5 stop obrażaniuJa 2015-04-04 12:32
To trzeba reagować i takich tumanów upominać. Jak mają obrażać zawodników to niech siedzą w domu pikniki, a jak kibicować to zapraszamy na stadion. Zespół gra dobrze i trzeba ich wspierać. Także Wesołych Świąt.
Cytować
+5 #4 radzyńskie kibicowanieMarek 2015-04-04 11:06
Masz rację Biało-zielony . Tak jak wspominałem w innym komentarzu, są na trybunach "obcy" , ale przychodzą kibicować drużycie Orląt i na nią "plują" , bo coś troszkę nie wyszło ... , a sam jakby się choćby schylił po piłkę to by "cuś szczelieliło" czy pompka by siadła po "spacerze" od słupka do słupka ... no ale polonista pełna gębą ...

Przyjść , kibicować , podziękować , zachować się ...
Szacunek należy się przeciwnikowi a co mówić ... własnej drużynie ... niezrozumiałe to zachowanie ...

Wesołych Świąt .
Cytować
+10 #3 JEMIOŁAbiało-zielony 2015-04-04 07:25
Mam prośbę: W czasie meczu czasami słychać obraźliwe słowa lub jakieś okrzyki pod adresem naszej drużyny lub zawodnika. Drużyna i kibice to jeden zespół i proszę reagujmy jak jakaś JEMIOŁA stojąca lub siedząca obok nas obraża naszego zawodnika, bo tym samym obraża nas i nasz Klub. Dziękuję.
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Cytować
+5 #2 do yzzum44 2015-04-03 15:31
Płyta z melodią na wyjście została dostarczona przez zawodników i odtworzona na Ich życzenie.
Cytować
+2 #1 prośbayzzum 2015-04-02 14:12
Panie prezesie mam taka prośbę od kilku już ładnych lat w momencie wchodzenia drużyn na murawę zawsze zespołowi towarzyszył motyw muzyczny z filmu"gwiezdne wojny" niestety na ostatnim meczu z głośników usłyszeliśmy zdecydowanie coś innego, możliwe że jest to na topie i modne ale niekoniecznie na miejscu. Bu
dujmy tradycje także w takich zdawałoby się nieistotnych elementach
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem