ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń 4:2

Udostępnij

W 26 kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej drużyna Damiana Panka wybrała się na Podkarpacie do Wólki Pełkińskiej. Zimno, padający deszcz oraz nierówna murawa a do tego silny wiatr nie pomagał w konstruowaniu akcji. Orlęta po wyrównanej walce w pierwszej połowie i przewadze w drugiej wracają do Radzynia bez punktów.

Pierwszą połowę meczu drużyny rozpoczęły bardzo ostrożnie. W 10 min gry Krzysztof Pietluch zdobywa bramkę i daje prowadzenie gospodarzom. Po stracie bramki Orlęta ruszyły do ataku posyłając groźne dośrodkowania z bocznych sektorów boiska od naszych skrzydłowych Zmorzyńskiego i Melnyczuka. Zawodnicy gospodarzy często faulowali naszych zawodników przed polem karnym. Wykonywane przez Borysiuka rzuty wolne nie przyniosły efektów bramkowych.. W 24 min gry Padiasek strzela mocno z rzutu wolnego, piłka odbija się od Zarzeckiego i wpada do naszej bramki. Dalej gra toczy się w środku boiska. Dochodziło do częstych fauli z obu stron .W tym okresie gry żółte kartki otrzymali Kot 25 min i Borysiuk 35 min. W 43 min w zamieszaniu podbramkowym Kocur podaje do Pietlucha który zdobywa bramkę. Odpowiedź gości była natychmiastowa. Tymosiak lobem posyła piłkę do bramki gospodarzy.

W drugiej połowie Orlęta przeważały na boisku ale w akcjach naszej drużyny brakowało szczęścia i dokładnych zagrań pod bramką Mikusa.W 61 min Pietluch zdobywa trzeciego gola. Piłkarze Orląt chcąc zmienić niekorzystny wynik zaatakowali śmielej gospodarzy. W 67 min gry Borysiuk dośrodkowuje z rzutu rożnego , piłka odbija się od zawodników gospodarzy trafia do Zmorzyńskiego a ten kapitalnym wolejem zdobywa bramkę dla gości. Nasi zawodnicy chcąc zmienić losy meczu zaatakowali bramkę przeciwnika osiągając znaczną przewagę. Gospodarze bronili się chaotycznie ale skutecznie i wynik nie uległ zmianie.

Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń 4:2

Wólka: Andrzej Mikus- Karol Flak( 90 Adrian Bednarz), Kamil Padiasek ( 86 Sławomir Wójcik),Mateusz Kocur ( 92 Piotr Szczepański), Hubert Bober, Maciej Lech, Damian Misiło, Adam Poprawa ( 40 Piotr Boratyn), Marek Gwóźdź, Daniel Gaweł , Krzysztof Pieluch

Orlęta: Krzysztof Stężała – Adrian Zarzecki ( 46 Łukasz Ebert 76 Krystian Garbacik ), Patryk Szymala, Wojciech Jakubiec, Piotr Zmorzyński, Tomasz Tymosiak, Rafał Borysiuk, Arkadiusz Kot, Marek Leszkiewicz, Witalij Melnychuk ( 64 Marek Nowacki), Tomasz Ryczek ( 27 Bartosz Powałka)

Żółta kartka- Arkadiusz Kot 25 min, Rafał Borysiuk 35 min

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin)

Widzów: ok. 250

Bartosz Luty

Galeria ze spotkania [LINK]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem