Wygrana z Orlętami Łuków w Pucharze Polski.

Półfinałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu BOZPN drużyna Orląt Radzyń rozegrała w środę 22.04.2015 r. o godzinie 16.30 na boisku Orląt Łuków. Podopieczni trenera Damiana Panka okazali się lepsi od czwartoligowca, pokonując rywala 2 : 1. Bramki dla Radzynia zdobyli Arkadiusz Kot w 3 minucie oraz Wojciech Jakubiec z rzutu karnego w 8 minucie. Gola dla Łukowa strzelił w 58 minucie Artur Gaj.

W pierwszej połowie spotkania radzyńska drużyna posiadała przewagę dokumentując to dwoma zdobytymi golami. Arkadiusz Kot w 3 minucie zdobył gola po rzucie wolnym wykonywanym przez Piotra Zmorzyńskiego.Ojcem chrzestnym drugiego gola był również Piotrek Zmorzyński. Po zagraniu Marka Nowackiego wzdłuż linii pola bramkowego zawodnik gospodarzy faulował Zmorzyńskiego. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił Wojciech Jakubiec. W drugiej połowie mecz był wyrównany, łukowskie Orlęta dążąc do zmiany niekorzystnego rezultatu śmielej atakowały i zdobyły jedną bramkę, miały okazje do zdobycia dalszych goli. Dogodnych okazji nie wykorzystali Mateusz Cydejko,Damian Soćko i Łukasz Kiryło. Również Orlęta Radzyń nie wykorzystały dobrych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Krystian Łotys bedąc sam na sam z bramkarzem Łukowa nie strzelił gola. Ten sam zawodnik nie trafił do pustej bramki po podaniu Tomka Tymosiaka. W przekroju całego spotkania radzyński zespół dobrze zabezpieczał dostęp do własnej bramki, uwidoczniło się większe doświadczenie i ogranie w wyższej lidze Orląt Radzyń.

W finale na szczeblu Okręgu radzyńska drużyna spotka się 6 maja z Podlasiem Biała Podlaska, które wygrało z TOP-54 Biała Podlaska 2 : 0 .Bramki dla Podlasia zdobyli Łukasz Panasiuk w 29 minucie oraz Adrian Hołownia w 40 minucie.