ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dobry start Żaków (video)

Udostępnij

W ubiegłą sobotę 25 kwietnia swoje rozgrywki piłkarskie rozpoczęła drużyna żaków podopieczni Daniela Syty. W pierwszym turnieju Orlęta podejmowały na naszym obiekcie drużynę Gromu Kąkolewnica zaś tydzień później zmierzyli się w Parczewie z miejscową Victorią. Wyniki spotkań i skład naszych drużyn: Zdjęcia jak i filmiki autorstwa Marka Mitury.zdjęcia [link]

 

25 kwiecień stadion w Radzyniu:

Orlęta I - Grom I 6 - 0

Orlęta II- Grom  II  9 - 0

Orlęta I - Grom II 11 - 0

Orlęta II - Grom I 3 - 0

2 maja boisko orlik w Parczewie :

Victoria I - Orlęta I 3 - 1

Victoria II - Orlęta II 0 - 4

Victoria I - Orlęta II 0 - 3

Victoria II - Orlęta I 1 - 3

 W meczach naszą drużynę reprezentowali :

Fabian Borysiuk, Oliwer Ciękosz, Kacper Zieliński, Aleksander Matczuk, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Mikołaj Kępa, Damian Kap, Maciej Nast, Mikołaj Mitura, Jakub Pawlowski, Alex Ciękosz, Maciej Bujak, Jakub Sawicz, Wiktor Paszkowski, Kacper Mańko, Kacper Pasek, Kacper Litwiniec, Janek Burdon, Łukasz Opolski.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem