ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta Spomlek - Podlasie Biała Podl. 4 : 0 (video)

Udostępnij

Zapraszamy Państwa do obejrzenia skrótu filmowego ze spotkania Orlęta Spomlek - Podlasie Biała Podlaska wygranego przez naszą drużynę 4 do 0. Filmik uatrakcyjniony został z przekazu z kilku kamer. Nagranie dokonał Marek Mitura. Jednocześnie chcemy   poinformować że Klub Orlęta Spomlek poszukuje osoby do administrowania i prowadzenia strony naszej drużyny. Chętne osoby proszone są o kontakt z Kierownikiem Klubu lub Prezesem Krzysztofem Grochowskim. Zdjęcie - autor Mateusz Połynka.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem