Remis na początek ligi

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski zremisowały w Jarosławiu z tamtejszym JKS-em 1:1. Gola dla radzynian strzelił Kamil Groborz w 32. minucie gry.

Na Podkarpacie pojechało osiemnastu radzyńskich piłkarzy, którzy mieli za zadanie zdobyć pierwsze punkty w nowym sezonie. - Nikogo się nie boimy - zapowiadał przed spotkaniem Damian Panek. W meczowej osiemnastce w komplecie zjawiły się nowe nabytki: Mateusz Konaszewski (Podlasie Biała Podlaska), Damian Szpak (Górnik Łęczna), Jarosław Milcz (Avia Świdnik), Adrian Wójcicki (Stal Mielec), Jakub Grądzki (SMS Łódź), Jarosław Milcz (Avia Świdnik) oraz Konrad Król, który przez ostatnie pół roku był w Niemczech.

Ekipa Panka nie przestraszyła się przeciwnika, którego przedsezonowe wzmocnienia (były reprezentant Polski Mariusz Kukiełka) mogły robić wrażenie. Od początku to jarosławianie byli stroną przeważającą

W pierwszej odsłonie rozstrzygnął się wynik tego pojedynku. Mecz rozpoczął się bardzo źle dla gości, którzy po prostym zagraniu z głębi pola stracili bramkę. Adriana Wójcickiego pokonał Sebastian Dziedzic. Orlęta-Spomlek mogły szybko wyrównać, jednak w ich grze brakowało precyzji. W 32. minucie udało się dopiąć swego - gola zdobył Kamil Groborz.

Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło, choć już do przerwy radzyńska jedenastka mogła mieć na swoim koncie dwa lub trzy gole. Ostatecznie trafień już nie odnotowano i mecz zakończył się podziałem punktów. W doliczonym czasie gry - sędzia Łukasz Woliński nie uznał bramki dla gospodarzy.

W środę, 12 sierpnia, radzyńska jedenastka powalczy z - równie mocną - Stalą Rzeszów. Początek tego spotkania o 17:00.

JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Dziedzic 6' - Kamil Groborz 32'

JKS: Cisek – Cienki, Sokolenko, Daszyk, Gliniak – Kuliga, Kukiełka, Kycko, Soczek – Rop, Dziedzic. 
Rezerwowi: Guziewicz, Raba, Fedor, Jamrozik, Kiwior, Czyż, Pawlak.

Orlęta: Wójcicki – Zarzecki, Szymala, Ebert, Konaszewski – Zmorzyński, Król (64' Kot, 90' Grądzki), Borysiuk, Melnyczuk (85' Leszkiewicz) – Szpak, Groborz (90' Milcz).

Żółte kartki: Bartosz Daszyk, Dawid Kuliga, Michał Fedor - Rafał Borysiuk, Kamil Groborz, Jakub Kot
Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin).