ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta znów bez wygranej na Podkarpaciu

Udostępnij

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski przegrały 3:2 w Wólce Pełkińskiej z tamtejszą Wólczanką. Gole dla radzynian strzelił w 4. minucie gry Jarosław Milcz, a drugiego - obrońca gospodarzy, Krystian Pydych.

Radzynianie udawali się do Wólki Pełkińskiej z celem zdobycia kolejnych trzech punktów - trzy dni wcześniej pokonali bowiem zamojskiego Hetmana. Bardzo dużą stratą dla środowych gości okazał się brak Rafała Borysiuka, który nie znalazł się w kadrze meczowej, jaką na ten mecz desygnował Damian Panek.

Spotkanie rozpoczęło się jednak idealnie dla Orląt - świetne dośrodkowanie Piotra Zmorzyńskiego wykorzystał Jarosław Milcz. Niestety - z tego prowadzenia nie można było cieszyć się zbyt długo, bo już w siódmej minucie wyrównała Wólczanka - za sprawą Macieja Lecha (bramkę zapisano jednak Adrianowi Zarzeckiemu - red.). Inicjatywa przeszła w ręce podrażnionych gospodarzy, którzy dążyli do zdobycia drugiej bramki. Ta sztuka udała im się w 25. minucie - wrzutkę Krzysztofa Pietlucha wykorzystał Adrian Bednarz. Na szczęście bardzo szybko do remisu doprowadził Krystian Pydych, który pokonał własnego bramkarza!

Po przerwie tempo meczu spadło znacząco, ale jedyny cios zadali gospodarze. Krzysztof Pietluch strzelił bramkę po rzucie rożnym. Dodatkowo sędzia Piotr Kozłowski wyrzucił z boiska aż dwóch graczy. Najpierw Arkadiusza Kota, a potem Krystiana Pydycha. Obaj zeszli z murawy z powodu dwóch żółtych kartoników.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2 (2:2)
Bramki
: Adrian Zarzecki 7' (gol samobójczy), Adrian Bednarz 25', Krzysztof Pietluch 66' - Jarosław Milcz 4', Krystian Pydych 29' (gol samobójczy)

Wólczanka: Furtak - Oślizło, R. Pydych (46' Kocur), Hul (75' Padiasek), Lech (84' Misiło), Pietluch, Gwóźdź, Podstolak, K. Pydych, Bednarz, B. Poprawa.

Orlęta: Wójcicki - Leszkiewicz, Zarzecki, Konaszewski, Szymala (33' Ebert) - Zmorzyński, Kot, Melnyczuk, Milcz - Groborz, Szpak.

Żółte kartki: Damian Misiło, Krystian Pydych, Bartłomiej Poprawa - Arkadiusz Kot, Jarosław Milcz, Damian Szpak, Marek Leszkiewicz.
Czerwone kartki: Krystian Pydych 84' (za dwie żółte) Arkadiusz Kot 62' (za dwie żółte)
Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin).

Komentarze   

-2 #12 do dresaTadeusz 2015-08-28 05:41
lesio i środek obrony ty chyba nie wiesz co piszesz
Cytować
+3 #11 do # Tak-Lesław44 2015-08-27 20:00
Szanowny miłośniku obiektywizmu w dniu 5 września o godzinie 14.30 Orlęta Radzyń będą grały w Tuczempach. Proszę pojechać i obiektywnie lub subiektywnie relacjonować przebieg meczu.
Cytować
+2 #10 4 punktydres 2015-08-27 18:59
5 kolejek 4 punkty.panek czas najwyższy ns zmiany w składzie.lesio do srodks obrony. , ,stezi do bramki. 2 mlodxiezowcow-e bert i milcz na prawej stronie
Cytować
-1 #9 TakLesław 2015-08-27 14:08
Przegrywacie czyli jako DRUŻYNA , nie jako całość tym razem odniosłem się do drużyny.O moją przynależność nikt się nie musi martwić.
Ale dlaczego mam nie wymagać obiektywizmu od osoby relacjonującej spotkanie ?! Nie obchodzi mnie to czy był to nasz kibic czy też Kibic Lech Poznań.Relacja to jest coś co wchodzi pod publikę, jeśli wciąż Pan uważa że obiektywizm w relacjach nie jest potrzebny to w następnej relacji proszę nazwać przeciwników " zielonymi krasnalami",mie szczuchami itp. < za przeproszeniem> . Przecież to nie ważne jaki charakter ma relacja internetowa a to że czytających jest mnóstwo to inna sprawa .
A co do samobója Adriana, zapewne chciał on wybić piłkę,on jednak niefortunnie ZMIENIŁA kierunek i wpadła do bramki. Gdyby nie Adrian piłka odbiła by się może od słupka albo przeleciała by milimetry obok bramki.
Owszem samobója przeciw Wólce strzelił Pydych ale Krystian a nie Rafał,na filmiku w 00:28 można zobaczyć dwucyfrówkę a taką miał Krystian
Cytować
+5 #8 do Wojtas44 2015-08-27 10:33
Nie napinaj się! Jeżeli byłeś na meczu i oglądałeś poczynania zawodników obydwu drużyn , to jak możesz skomentować spotkanie? Mój komentarz jest taki : obrona Orląt i Wólczanki to ser szwajcarski, brak pomocy, napastnicy Wólczanki robili za obrońców Orląt a napastników Orląt nie było na boisku. Zero taktyki . Jeżeli masz kompleksy to już Twoja sprawa.
Cytować
+4 #7 do Lesław44 2015-08-27 10:14
Bramkę samobójczą strzelił Pydych, z numeru na koszulce wynika że był to Rafał. Jeżeli zna Pan osobiście zawodników to ma Pan lepsze informacje.
Cytować
+2 #6 do Lesław44 2015-08-27 10:06
Panie wieloletni kibicu (podejrzewam , że nie Orląt, skoro pisze Pan" przegrywacie ", kibic , który utożsamia się ze swoją drużyną napisałby "przegrywamy") nic nie stało na przeszkodzie aby pojechał Pan do Wólki i relacjonował przebieg meczu. Proszę nie wymagać obiektywizmu od kibica Orląt , który prowadził relację. Zapewniam Pana, że prowadzący relację pojechał za swoje pieniądze i nie wziął od nikogo ani złotówki .Zapytał Pan : jaką piłkę grali nasi ( Orlęta)? Odpowiadam : radosny futbol! Jeżeli chodzi o brak szacunku do przeciwników , to odpowiadam Panu- szacunek należy się każdemu, ale również każdy może wyrazić swoją opinię. Ilu obserwatorów tyle może być ocen. Błędów nie popełnia ten co " nic nie robi". Krytykować jest bardzo łatwo. Inną sprawą jest to, że Zarzecki nie mógł strzelić samobójczego gola , ponieważ siedział na ziemi przed pierwszym słupkiem a odbitą piłkę od Zarzeckiego do bramki skierował na drugim słupku Maciej Lech .
Cytować
0 #5 Pokory, państwo szlachta...wojtas 2015-08-27 09:43
Wasz zawodnik Rafał Borysiuk opowiada dla Lubsportu, że w Wólce jest fatalne boisko, które nie nadaje się na trzecią ligę. Teraz na tej stronie jakieś opowieści dziwnej treści o podwórkowej piłce Wólczanki, którą można ograć na stojąco. Moje pytanie - a kim wy jesteście? W czym jesteście lepsi od Wólki, żeby tak się wypowiadać? Bo to mała wioska, tak? Pokory trochę i kultury, bo śmieszni jesteście z tą swoją butą. Tym bardziej, że już drugi raz Wólka ustawiła was do kąta na boisku.
Cytować
+10 #4 konaszewskiowerty 2015-08-27 09:30
ile jeszcze bramek musi ,,zawalić'' duet konaszewski-wój cicki by Panek odstawił ich od składu????
Cytować
+6 #3 newsmiron 2015-08-26 22:49
powiedzcie mi dlaczego borysa nie bylo bo ja nie rozumiem , co ty łysy robisz????
Cytować