Wygrana w Tuczempach! [ZAPIS RELACJI LIVE]

Orlęta-Spomlek pokonały w Tuczempach tamtejszego Piasta 1:0. Złotego gola zdobył Damian Szpak. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji live.

W 7. minucie kapitan biało-zielonych uderzał z szesnastu metrów. Najpierw trafił w obrońców, ale piłka raz jeszcze trafiła do niego. Rafał Borysiuk uderzył kapitalnie, jednak strzał, zmierzający w okienko wybił bramkarz gości.

W 28. minucie Damian Szpak otrzymał doskonałe podanie z boku boiska i uderzył z trzydziestu metrów nie do obrony!

Od początku inicjatywa należała do gości, którzy próbowali stwarzać sytuacje. Krzysztof Stężała jest praktycznie bezrobotny. Odpowiada za to między innymi Kamil Groborz, który... gra jako stoper!

47 dośrodkowanie Króla, przechwyt defensorów. Przewagę zyskali gospodarze.

55' Mecz walki jest w Tuczempach. Jesteśmy dłużej przy piłce.

63' Faul na „Króliku".Z szesnastu metrów Piotr Zmorzyński minimalnie obok bramki! Cały czas goście dążą do zdobycia drugiego trafienia...

68' Arek Kot minimalnie obok bramki!

69' Atak za atakiem naszych...

82' czerwona kartka. Za dwie żółte schodzi z boiska Piotr Zmorzyński

83' Gospodarze troszkę przycisnęli. Ale mimo wszystko nic się nie dzieje złego.

85 Faulowany Krzysiek Stężała przez napastnika.

89' Obraz gry nie uległ zmianie. Stężała łapie dośrodkowanie.

90' Szpak w ostatniej chwili traci piłkę...

90' Gramy jeszcze cztery minuty

90+2' Jeden z naszych na spalonym.

90+2' Groborz wybija piłkę jak najdalej. Stężała wypluł piłkę, w ostatniej chwili Adrian Zarzecki wybija na rzut rożny.

90+3' Marek Nowacki wybija piłkę z linii bramkowej!

Piast Tuczempy - Orlęta-Spomlek 0:1 (0:1)