ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Damian Panek przed Chełmianka

Udostępnij

Zapraszamy do lektury krótkiej rozmowy z Damianem Pankiem na temat zbliżającej się konfrontacji z Chełmianką Chełm.

Doszły mnie słuchy, że w pełni formy są już Patryk Szymala i Mateusz Konaszewski. 

Może nie w pełni formy - bo to okaże się w niedzielę - ale na pewno w pełni zdrowia. Liczę na nich, że w niedzielę nam pomogą. Po niedzielnej kontuzji Rafała Borysiuka wydawało się nam, ze jest ona poważniejsza, jednak w czwartek z nami trenował i prawdopodobnie będzie do mojej dyspozycji. Za kartki pauzują Kamil Groborz i Marek Leszkiewicz. Ale nie ma co ukrywać - szykuję pewne niespodzianki na niedzielę, ale dopiero w niedzielę o tym. Chcemy czymś tę - dobrze nas znającą Chełmiankę - czymś zaskoczyć. 

Jakieś roszady między pozycjami?

Tak dokładnie. Na pewno będą roszady między pozycjami. Pole manewru - nie powiem, że mi się zawężyło - bo zdrowy jest Witek Melnyczuk. Oprócz tych dwóch zawodników, pauzujących za kartki, cała drużyna trenowała w tym długim mikrocyklu. Przepracowaliśmy go solidnie. Dziś mamy trening, na którym poćwiczymy stałe fragmenty gry. 

Sam nie mogę się doczekać tego meczu, bo jestem dobrej myśli. Już dawno tak dobrej myśli nie byłem, muszę przyznać. Widzę, że drużyna jest dobrze przygotowana i żądna kolejnych punktów. Słaby nasz początek... Przed nami spotkanie na ciężkim terenie w Chełmie. Ale nie będę ukrywał, że jedziemy tam po zwycięstwo. 

Rywal mocny - to raz. Dwa - jest na fali.

Dokładnie. Chełmianka też po słabszym starcie zdobyła kilka punktów i widać, że coś tam ruszyło się do przodu. Ja jednak zawsze powtarzam, że patrzę na swoją drużynę i widzę, że po tym złym początku jesteśmy w coraz lepszej dyspozycji. O tym jednak będzie można powiedzieć po meczu. Ja jestem dobrej myśli. Widzę w szatni motywację. Nie tylko przed tym meczem, ale w ogóle - po zdobyciu kilku punktów - atmosfera jest zdecydowanie lepsza. Zostaje nam tylko punktować. Zobaczymy, jak to będzie, boisko weryfikuje.

Jak wyglądała analiza rywala?

Znam mniej więcej tego przeciwnika. Widziałem skróty, widziałem video i cokolwiek o nich wiemy. Myślę, że podpowiedzą też zawodnicy, którzy znają Chełmiankę od wielu sezonów. Każdy mecz jest jednak inny i jeśli nie będziesz patrzył na siebie, a szukał słabszych punktów u przeciwnika - to nigdy nie wygrasz. Muszę powiedzieć, że my zawsze skupiamy się na swojej grze. Jeżeli my zagramy na przyzwoitym poziomie, to o wynik jestem spokojny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem