Trampkarze: dodatni bilans z Tomasovią

Trampkarze młodsi i starsi w środę mierzyli się z Tomasovią Tomaszów Lubelski w ramach 12. kolejki spotkań Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Zawodnicy Rafała Borysiuka wygrali 4:0, z kolei podopieczni Artura Idzikowskiego zremisowali po 1.

Orlęta-Spomlek Radzyń - Tomasovia Tomaszów 1:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Piotr Madejski 59'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Stankiewicz - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Łukasz Kowalik, Mateusz Dorosz, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Piotr Madejski, Kacper Kania oraz Patryk Szczygieł, Patryk Reszka, Jan Grabiński, Sebastian Mazur.
Artur Idzikowski: Ciężki mecz, bardzo dobry przeciwnik. Przed przerwą my przeważaliśmy, ale z rzutu rożnego straciliśmy bramkę. Oskar Siwek miał sytuację z dwóch metrów, przestrzelił. Po przerwie otrząsnęliśmy się. Piotrek Madejski strzelił z rzutu wolnego na 1:1. Piotrek Zieliński w końcówce wyszedł sam na sam, ale bramkarz wyczuł jego intencje. Goście grali fajnie, rozbijaliśmy jednak ich ataki na szesnastym metrze. W końcówce mój bramkarz minął się z piłką, ale ich zawodnik też nie trafił w bramkę. Kończymy rundę w dobrych nastrojach. Trzeba przepracować zimę dobrze i poprawić wynik punktowy. Na koniec rundy zremisowaliśmy z mocnym przeciwnikiem, awansowaliśmy na ósme miejsce. Jestem zadowolony.