ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Początek maratonu

Udostępnij

                  Niedzielnym meczem z Izolatorem Boguchwała drużyna Orląt Spomlek Radzyń rozpoczyna wyczerpujący  maraton piłkarski. Przed zimową przerwą w rozgrywkach podopieczni trenera Damiana Panka w ciągu siedmiu dni mają na rozkładzie jazdy trzy bardzo mocne drużyny z Podkarpacia. Dwa razy w dniach 08.11.2015r.( Izolator) i 11.11.2015r.( JKS), radzynianie będą gospodarzami, na zakończenie rozgrywek w sobotę 14.11.2015r. wyjazd do Stali Rzeszów.

                        Najbliższy przeciwnik jest dla naszej drużyny bardzo niewygodny. Na dwanaście dotychczas rozegranych spotkań Orlęta wygrały dwa , dziesięć przegrały, remisów nie było, 26  bramek zdobył Izolator – 8 bramek Orlęta. Wyniki spotkań pomiędzy Orlętami a Izolatorem :

                        Sezon 2008/2009 :

Izolator-Orlęta 4 : 1; bramki Izolator-Sebastian Brocki 43',52',Tomasz Płonka72', Jarosław Kuter 76'. Orlęta – Mirosław Iwanowski 19' (s).

Orlęta – Izolator 0 : 3; bramki-Jaromir Skiba 45', S. Brocki 64', Michał Bereś 68'.

                         Sezon 2009/2010 :

Izolator – Orlęta 3 : 0; bramki-Maciej Rusin 26', T. Płonka 38', M. Bereś 54'.

Orlęta – Izolator 0 : 1; bramka – M. Rusin 59'.

                          Sezon 2011/2012 :

Izolator – Orlęta 2 : 1; bramki – M Bereś 39', Tomasz Walat 76' ( k) – Jurij Mychalczuk 27'.

Orlęta- Izolator 1 : 2; bramki- Orlęta-Marek Piotrowicz 68' (k) –  Izolator -Paweł Adamczyk 19', Jacek Tyburczy 78'.

                           Sezon 2012/2013 :

Izolator – Orlęta 1 : 0; bramka – S . Brocki 65'.

Orlęta – Izolator 0 : 4; bramki-T. Płonka 21', 61', S. Brocki 45', M. Bereś 85'.

                           Sezon 2013/2014 :

Orlęta- Izolator 3 : 1; bramki- Orlęta - Robert Kazubski 19', Wojciech Hołoweńko 38', 68'- Izolator - Bartosz Karwat 88'

Izolator – Orlęta 2 : 0; bramki – Adrian Szyszka 8', M. Bereś 34'.

                           Sezon 2014/2015 :

Orlęta – Izolator 1 : 0; bramka – Adrian Burak 3' (s).

Izolator – Orlęta 3 : 1; bramki-Izolator- J. Tyburczy 4', Paweł Rzeźnik 14', J. Skiba 47', - Orlęta – Witalij Melnychuk 34'.

            W ostatniej kolejce rozgrywek na własnym stadionie Izolator przegrał z Avią Świdnik 1 : 2; bramki Bartosz Karwat w 21' dla Izolatora a Marcin Byszewski w 51' oraz lider strzelców naszej grupy trzeciej ligi Wojciech Białek w 81' dla Avii. Najwięcej bramek w obecnym sezonie  dla swojego zespołu zdobył wychowanek Stali Rzeszów Krzysztof Szymański – 9, cztery gole strzelił wychowanek Izolatora Bartosz Karwat, zaś mający przygodę z Tomasovią Damian Karwacki i Jacek Tyburczy wychowanek Raniżowii Raniżów mają po trzy trafienia. Drużyna Izolatora niespodziewanie spisuje się w jesiennej rundzie słabo. Mając na koncie 17 punktów zajmuje 15 miejsce, straciła dużo bramek 29, zdobyła 25 goli. Na wyjazdach zespół z Boguchwały spisuje się lepiej niż na własnym stadionie. Wyjazdy- trzy wygrane , jeden remis i trzy porażki. U siebie- dwa zwycięstwa , jeden remis i sześć przegranych. .  Jeżeli drużyna  Orląt planuje pozostać w trzeciej lidze to zastrzyk sześciu punktów w trzech pozostałych spotkaniach powinien wyraźnie wzmocnić pozycję wyjściową przed rundą wiosenną. Jednego jestem pewny- ambicji i woli walki naszym zawodnikom nie zabraknie.

            Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała założono w 1944 roku. Barwy biało zielone. Prezesem Zarządu Klubu jest Pan Robert Ciuba, funkcję trenera drużyny seniorów od dnia 07.01.2015 roku pełni Pan Przemysław Matuła .

Sędzia Łukasz Woliński – Kolegium Sędziów Lublin.

Zapraszamy na spotkanie 08.11.2015r. godzina 13.oo . Planujemy relację tekstową.

                                                                                              Adam Kułak

W sobotę o punkty powalczą także juniorzy starsi, którzy w samo południe podejmą AMSPN Hetmana Zamość.

Damian Panek przed spotkaniem (za lubsport.pl): 

 Jeżeli chodzi o sytuację kadrową – zachowujemy status quo w porównaniu z ostatnim meczem. Do mojej dyspozycji nie będą Kamil Groborz i Damian Szpak. Za kartki nikt nie pauzuje. Pole manewru nie jest szerokie, ale nie możemy rozpaczać.

– Co sądzę na temat Izolatora? Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że patrząc na kadrę tego zespołu nie uważałem go nigdy za przeciętny. Dla mnie to cały czas górna półka III ligi. Kadrowo wyglądają solidnie, nie wiem jaka tam jest sytuacja i dlaczego grają nieco słabiej. Nam z Izolatorem zawsze grało się ciężko, oni potrafią grać w piłkę, więc nie spodziewam się łatwego meczu. Mieli słaby początek, ale teraz zaczęli punktować. Izolator jest za nami w tabeli, ale to nie ma dla nas znaczenia. Jaki mamy plan na to spotkanie? Nie będziemy grali otwartej piłki. Chcemy zagrać spokojnie, bo każda z drużyn grająca na wyjeździe – nastawia się na kontry. Nie chcemy się odsłonić, bo po straconym golu jest ciężko odrobić straty. Jak zabezpieczymy tyły – to wierzę, że z przodu uda się coś strzelić. Chcemy jak najwięcej punktować, żeby zima była spokojna.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem