ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Trampkarze młodsi: podsumowanie rundy

Udostępnij

Przed Wami podsumowanie najlepiej spisującej się w rozgrywkach wojewódzkich grupy młodzieżowej naszego klubu. Mowa o trampkarzach młodszych, którzy w trzynastu meczach zdobyli dwadzieścia siedem punktów. Ekipa Rafała Borysiuka zajmuje czwarte miejsce w lidze.

GARŚĆ STATYSTYK

Bilans: 9 wygranych - 4 porażki
Bramki: 39:17
Strzelcy goli: Jakub Mainusz 16, Kacper Musiatowicz 6, Arkadiusz Korolczuk 4, Jan Bożym 4, Kacper Kania 2, Piotr Kuźma 1, Marcin Łukaszuk 1, Jakub Kowalik 1, Piotr Sadowski 1, Piotr Oramis 1, Marcel Obroślak 1, Bartłomiej Siudaj 1.

Komentarz trenera
Rafał Borysiuk:
 Zajęliśmy czwarte miejsce i uważam, że stać nas na to, żeby znaleźć się o oczko wyżej, bo te pierwsze dwa są zarezerwowane dla Motoru i BKS-u, które są poza zasięgiem. Gdyby nie początek sezonu, gdy weszliśmy po raz pierwszy na duże boisko, zanim złaopaliśmy rytm, trochę minęło. W końcu go złapaliśmy, żałowałem, że runda się kończyła. Jestem o nich spokojny, większosć chłopców to zawodnicy z klasy sportowej, mają 3 razy w tygodniu zajęcia piłkarskie, których rezultaty widać. Jest kilku chłopców naprawdę zdolnych i myślę, że z tej grupy nasz klub może mieć pociechę, a możę uda się, że ktoś wypłynie na szersze wody. Życzyłbym sobie, życzyłby sobie tego klub, by ktoś rozsławił nasz klub w kraju. Jest kilku chłopców z predyspozycjami. Chodzi o to, by ci chłopcy się rozwijali. 


WYNIKI

20.08.2015 Dubler Opole Lubelskie - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:1 (3:0)
Bramka dla Orląt: Arkadiusz Korolczuk 45'
Orlęta-Spomlek: Siudaj - Burda,Mainusz, Kalicki, Oramus, Korolczuk, Obroślak, Musiatowicz, Kuźma, Kania, Bożym oraz Łukaszuk, Szczygielski, Michoń, Krasucki, Książek, Kowalik.

29.08.2015 AP TOP54 Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)
Bramki dla Orląt
: Jakub Mainusz 10', Kacper Kania 20', Arkadiusz Korolczuk 62'
Orlęta: Bartłomiej Siudaj - Patryk Burda, Michał Kalicki, Piotr Oramis, Mateusz Stefaniak, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Marcel Obroślak, Marcin Krasucki, Piotr Kuźma, Jakub Mainusz oraz Marcin Łukaszuk, Jakub Michoń, Jakub Kowalik, Jan Bożym.

2.09.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski -  BKS Lublin 0:5 (0:2)
Orlęta
Bartłomiej Siudaj - Piotr Oramis, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Marcel Obroślak, Piotr Kuźma, Jakub Mainusz, Kacper Musiatowicz oraz Marcin Łukaszuk, Marcin Krasucki, Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Mateusz Książek.

5.09.2015 Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Orlęta
: Bartłomiej Siudaj - Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Kowalik, Marcel Obroślak, Piotr Kuźma, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz oraz Dawid Mitroniuk, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski, Marcin Krasucki.

12.09.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (2:0)
Bramki dla Orląt: Jakub Mainusz 17', Kacper Musiatowicz 21', Jakub Mainusz 64'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Siudaj - Patryk Burda, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Marcel Obroślak, Dawid Mitroniuk, Kacper Musiatowicz, Jakub Kowalik, Jakub Mainusz oraz Jan Bożym, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski, Marcin Krasucki.

16.09.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlik Lubartów 5:2 (4:1)
Bramki dla Orląt: Kacper Musiatowicz 9', Arkadiusz Korolczuk 31', Jan Bożym 32', Jakub Mainusz 38', 55'
Orlęta-Spomlek: Marcin Łukaszuk - Patryk Burda, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Dawid Mitroniuk, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Marcel Obroślak, Kacper Musiatowicz, Kacper Kania, Jakub Mainusz oraz Bartłomiej Siudaj, Jan Bożym, Marcin Krasucki, Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Kacper Szczeszek

19.09.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 6:0 (3:0)
Bramki dla Orląt
: Piotr Oramis 1', Jan Bożym 22', Jakub Mainusz 30', 47', 70+1'. Kacper Musiatowicz 53'
Orlęta-Spomlek
Marcin Łukaszuk - Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Musiatowicz, Piotr Kuźma, Piotr Oramis, Jan Bożym, Jakub Mainusz oraz Bartłomiej Siudaj, Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Kacper Szczeszek, Bartosz Idzikowski.

23.09.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin 3:1 (1:0)
Bramki dla Orląt
: Kacper Kania 12', Jakub Mainusz 53', Bartłomiej Siudaj 69'
Orlęta-Spomlek:
 Marcin Łukaszuk - Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Kacper Kania, Kacper Musiatowicz, Piotr Kuźma, Piotr Oramis, Jan Bożym, Jakub Mainusz oraz Bartłomiej Siudaj, Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Kacper Szczeszek, Bartosz Idzikowski

26.09.2015 Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 (0:0)
Bramki dla Orląt: 
Jakub Mainusz 52', Marcel Obroślak 70'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj, Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Jakub Mainusz, Marcel Obroślak, Kacper Musiatowicz, Bartosz Idzikowski, Piotr Oramis, Jan Bożym oraz Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Kacper Szczeszek, Marcin Krasucki.

3.10.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 1:3 (1:3)
Bramka dla Orląt:
 Jakub Mainusz 2'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Kacper Musiatowicz, Piotr Oramis, Mateusz Stefaniak oraz Jakub Kowalik, Kacper Szczeszek, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski.

10.10.2015 OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:5
Bramki dla Orląt
:
 Patryk Musiatowicz 2, Jan Bożym 2, Jakub Mainusz
Orlęta-Spomlek
Jan Bożym, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Arkadiusz Korolczuk, Piotr Kuźma, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Kacper Musiatowicz, Marcel Obroślak, Piotr Oramis, Mateusz Stefaniak oraz Kacper Szczeszek, Marcin Łukaszuk.

24.10.2015 Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:6 (0:2)
Bramki dla Orląt:
  Kacper Musiatowicz 10', Jakub Mainusz 27', 46', 51', Arkadiusz Korolczuk 48', Piotr Sadowski 64'.
Orlęta-Spomlek: Marcin Łukaszuk - Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Bartosz Idzikowski, Kacper Musiatowicz, Jan Bożym, Jakub Kowalik, Jakub Mainusz oraz Patryk Burda, Bartłomiej Siudaj, Kacper Szczeszek, Konrad Szczygielski, Piotr Sadowski.

28.10.2015 Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów 4:0 (0:0)
Bramki dla Orląt:
 Jakub Mainusz 36', 37', Marcin Łukaszuk 50', Jakub Kowalik 64'
Orlęta-Spomlek
Bartłomiej Siudaj - Dawid Mitroniuk, Mateusz Stefaniak, Michał Kalicki, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Bartosz Idzikowski, Marcel Obroślak, Kacper Musiatowicz, Jan Bożym, Jakub Mainusz oraz Patryk Burda, Jakub Kowalik, Kacper Szczeszek, Marcin Łukaszuk, Piotr Kuźma.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem