ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Zmiany w Orlętach Radzyń

Udostępnij

Z zespołem Orląt Radzyń Podlaski pożegnali się dwaj piłkarze - Jakub Grądzki oraz Jarosław Milcz. Ten pierwszy - 19-latek rodem z Lublina - rozegrał w III lidze lubelsko-podkarpackiej dokładnie 48 minut. Jego rok starszy kolega zagrał w naszych barwach w siedemnastu meczach. Trzecim graczem, który opuści Orlęta jest Bartosz Madejski, który zostanie wypożyczony do TOP-u 54 Biała Podlaska.

 

 

Grądzki był wypożyczony do Radzynia z UKS SMS Łódź, a jego pobyt w Radzyniu miał trwać do końca grudnia. Milcz z kolei miał pozostać w klubie do końca sezonu, jednak wypożyczenie z Avii Świdnik zostało skrócone. Obu graczom dziękujemy za grę w naszym klubie.

Ponadto z testów w Olimpii Grudziądz powrócił Damian Szpak, który najprawdopodobniej zostanie w Radzyniu Podlaskim do końca sezonu. - Rozmawiałem ze Szpakiem i po dzisiejszej rozmowie wiem, że to rozsądny chłopak, który wie, czego w życiu chce. On sam nie jest zwolennikiem jeżdżenia po Polsce. Na dziś sytuacja jest taka, że Damian zostaje z nami i wznawia treningi 12 stycznia  - mówi Damian Panek, trener naszego zespołu. 

Do pierwszego zespołu zostanie włączony zawodnik drużyny juniorów - Jakub Kot, brat Arkadiusza. Oprócz tego przygotowania do rundy wiosennej (początek 12 stycznia) z drużyną Damiana Panka wznowi Karol Rycaj, 21-letni wychowanek klubu z Radzynia, który ostatnio był zawodnikiem Polesia Kock. 

Ostatnio z radzynianami ćwiczył Mateusz Łakomy, który reprezentował barwy radzyńskiego trzecioligowca wiosną sezonu 2013/2014. Decyzja co do jego angażu zostanie podjęta na początku przyszłego roku.

Komentarze   

+6 #8 do dresaprezes 2016-01-01 09:04
Gwoli ścisłości to Wasilewski w ogóle nie grał, nawet nie był zgłoszony do rozgrywek trzecioligowych . Podobnie jak Iwanczuk to junior który trenuje z pierwszym zespołem.Pewnie na wiosnę dostanie szansę występu, ale o tym zadecyduje trener.
Rycaj od stycznia najprawdopodobn iej będzie naszym zawodnikiem.Str uk , Ptaszynski jak również nie wymieniony przez Pana Samociuk na pewno poradzili by sobie w trzeciej lidze, ale najlepiej ich spytać ile razy byli namawiani.
Paweł Pliszka był kiedyś podstawowym zawodnikiem,mom entami nawet gwiazdą,ale proszę sobie przypomnieć wpisy internautów z ostatniego sezonu jego występów w zespole w stylu,,Panek wystawia go tylko dlatego ze to jego kolega".Większo ść z pozostałych wymienionych dostawała kiedyś szansę na grę w pierwszym zespole.Ale oprócz potencjału, trzeba mieć też determinację w poddaniu się rygorowi prawie codziennych treningów. Proszę jednak porównać ilu wychowanków jest w drużynie, a ilu było 5,10 lat temu
Cytować
+1 #7 takie tamJa 2015-12-27 11:59
Co się dres czepiasz? Ile dajesz na Orlęta żeby tu osądzać kto jest w kadrze a kto nie? To jest rola zarządu i trenera a nie kibiców. Ciesz się, że w ogóle w tym małym miasteczku jest gdzie pójść w niedzielę i obejrzeć jako taki poziom piłki.
Cytować
+8 #6 do prezesadres 2015-12-24 11:54
pisze Pan-,,bardziej zależało im na grze'' -a więc-Grądzki,Iw ańczuk i Wasilewski rozegrali łącznie równo 50 minut!dalej-,,b yły mecze w których mieliśmy 3 rezerwowych''-r ównie dobrze skoro i tak nie wchodzili na boisko mogliście zgłosić Pana Pawlinę,Pana Panka czy nawet masażystę:-)A całkiem poważnie-Koczko daj,Rycaj,Plisz ka,Ptaszyński,S truk,Mitura,Woł ek,Puła,Lecyk i pewnie jeszcze kilku z powodzeniem nadawałoby się do roli zmienników.Kosz t byłby zdecydowanie mniejszy ,a to są ludzie stąd i na boisku zostawili by całe serce.Wesołych Świąt i lepszych decyzji w Nowym Roku!
Cytować
-1 #5 sparingikibicek 2015-12-23 20:36
Czy będą relacje tekstowe na żywo ze sparingów naszej drużyny?
Cytować
-1 #4 turniejeprezes 2015-12-22 20:34
Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych są finansowane z podstawowego konta klubu ,natomiast dodatkowe,extra imprezy np udział w turniejach towarzyskich finansowane są z oddzielnych dla każdej drużyny subkont, tworzonych z wpłat rodziców
Cytować
+5 #3 ?zainteresowany 2015-12-20 09:59
To prawda ze rodzice muszą opłacać wyjazdy dzieci na turnieje??
Cytować
-1 #2 do dresaprezes 2015-12-17 21:52
Nie tylko połowa ale całość została pokryta ,tak się bowiem składa że pierwsza drużyna jest utrzymywana z wpłat od sponsorów . Zostali wybrani z grona zawodników testowanych przed sezonem , którzy mieli skromne oczekiwania finansowe a bardziej zależało im na grze.Generalnie na uzupełnienie kadry. Nie da się bowiem grać na poważnie ligi kadrą 15 zawodników Testowaliśmy to z konieczności na wiosnę i były mecze w których mieliśmy trzech rezerwowych
Cytować
+12 #1 odpowiedzialnoś ćdres 2015-12-16 10:48
ten kto załatwił Milczowi i Grądzkiemu miejsce w kadrze Orląt powinien pokryć przynajmniej połowę pieniędzy wydanych na ich utrzymanie!Dzie ci z klubu jeżdzą na turnieje na koszt rodziców a tu w bardzo głupi sposób trwoni się kasę!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem