ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Seniorzy - Terminarz

 

 6 sierpnia (sobota), godz. 11:00  Garbarnia Kraków - ORLĘTA Radzyń
 2:1
 14 sierpnia (niedziela). godz. 17:00  ORLĘTA Radzyń - Wierna Małogoszcz  1:0
 17 sierpnia (środa), godz. 17:30  Podlasie Biała Podlaska - ORLĘTA Radzyń  0:0
 21 sierpnia (niedziela), godz. 17:00  ORLĘTA Radzyń - Stal Rzeszów  0:2
 27 sierpnia (sobota), godz. 11:00  MKS Trzebinia/Siersza - ORLĘTA Radzyń  6:2-
 31 sierpnia (środa), godz. 17:00  ORLĘTA Radzyń - Podhale Nowy Targ  2:0
 4 września (niedziela), godz. 14:00  Avia Świdnik - ORLĘTA Radzyń   2:2
 11 września (niedziela), godz. 16:00  ORLĘTA Radzyń - KSZO Ostrowiec Świetokrzyski  2:2
 17 września (sobota), godz. 16:00  Karpaty Krosno - ORLĘTA Radzyń   2:2
 25 września (niedziela)  ORLĘTA Radzyń - PAUZA  -:-
 1 października (sobota), godz. 16:00  Unia Tarnów - ORLĘTA Radzyń  2:1
 8 października (sobota), godz. 15:00  JKS 1909 Jarosław - ORLĘTA Radzyń   1:1
 16 października (niedziela), godz. 14:00  ORLĘTA Radzyń - Resovia Rzeszów  2:1
 22 października (sobota), godz. 15:00  Soła Oświęcim - ORLĘTA Radzyń  2:1
 30 października (niedziela), godz. 13:00   ORLĘTA Radzyń - Cosmos Nowotaniec  3:4
 5 listopada (sobota), godz. 19:00  Motor Lublin - ORLĘTA Radzyń  3:0
 12 listopada (sobota), godz. 13.00  ORLĘTA Radzyń - Spartakus Daleszyce  1:2

 

 

-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Garbarnia Kraków
 -:-
-.-2017, godz. -:-  Wierna Małogoszcz - ORLĘTA Radzyń
 -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Podlasie Biała Podlaska
 -:-
-.-2017, godz. -:-  Stal Rzeszów - ORLĘTA Radzyń  -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - MKS Trzebinia/Siersza  -:-
-.-2017, godz. -:-  Podhale Nowy Targ - ORLĘTA Radzyń   -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Avia Świdnik  -:-
-.-2017, godz. -:-  KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiORLĘTA Radzyń
 -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Karpaty Krosno  -:-
-.-2017, godz. -:-  Wisła II Kraków - ORLĘTA Radzyń  -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Unia Tarnów  -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - JKS 1909 Jarosław  -:-
-.-2017, godz. -:-  Resovia Rzeszów - ORLĘTA Radzyń  -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Soła Oświęcim  -:-
-.-2017, godz. -:-

 Cosmos Nowotaniec - ORLĘTA Radzyń

 -:-
-.-2017, godz. -:-  ORLĘTA Radzyń - Motor Lublin  -:-
-.-2017, godz. -:-  Spartakus Daleszyce - ORLĘTA Radzyń  -:-

 

 

 

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

luty 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem